Vyhledávání


Kontakt

NAHÁČku
ATC Merkur
Pasohlávky
69122

777707670
777707677

E-mail: sebes@seznam.cz

Romantická svatba venku "od A do Z"

Nudí Vás tradiční svatební obřad v uzavřených prostorách radnic, magistrátů, zámečků či kostelů. tak pojďte s námi do přírody. Připravíme dekorace pro Váš obřad na břehu Malé laguny u Mušovských jezer v ATC Merkur s výhledem na krásné panorama Pálavských vrchů s ještě krásnějšími a vyjímečnějšími vinicemi. Když svatba pod širým nebem, tak kde jinde než v nejteplejším regionu naší země s nejslunečnějším počtem dnů v roce. A právě řízená degustace místních vín bude jedinečným zážitkem pro Vás i Vaše svatební hosty.

V rámci koordinace Vašeho obřadu zajistíme vše co je pro tento vyjímečný den potřebné. Můžete se projet svatebním spřežením, domluvíme oddávajícího, spolupracujeme s živou hudbou, která bude zárukou zábavy po celou dobu. Své ano si můžete říci na plovoucím vodním molu a ubytování vám nabídnou sto metrů vzdálené bungalovy. Samozřejmostí je slavnostní tabule s výzdobou na kterou připraví lahůdky naši kuchaři.

Řeckou bránu, altán a vše co k dekoracím patří, Vám vyzdobíme květinami dle vašeho vkusu a výběru. Zavolejte na MT 777 70 76 70 nebo napište na e-mail sebes@seznam.cz . Sdělte nám Vaše představy a my Vám rádi zpracujeme naši nabídku..